Klaniny

Camping Wyzwanie

Odwiedzin
KATEGORIA: Noclegi | Campingi

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client0/web24/web/wp-content/themes/kociewie24/single-obiekt.php on line 104

Camping Wyzwanie

Przystań i pole biwakowe są położone na SZLAKU KAJAKOWYM RZEKI WDY.
Następne miejsce na szlaku: PRZYSTAŃ KAJAKOWA CZUBEK za 2,7 km.

Camping Wyzwanie znajduje się w miejscowości Klaniny Wybudowania nad rzeką Wdą. Położony na Kociewiu w środku Borów Tucholskich jest idealnym miejscem, na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Obiekt jest czynny w sezonie letnim. Swoją malowniczością zachęca do odwiedzin.

Na turystów oraz wszystkich odwiedzających czekają:

Pole biwakowe

Na terenie obiektu znajduje się duże, położone bezpośrednio nad rzeką Wdą pole biwakowe z wiatami, miejscami na ognisko, boiskiem do siatkówki, węzłem sanitarnym oraz małym pomostem i plażą.

Domki letniskowe

Pięć drewnianych domków 5 osobowych, ukrytych wśród czeka na wynajęcie. Położone wśród drzew są idealnym miejscem na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek dla całej rodziny.

Miejsca dla Kamperów

Na terenie obiektu znajdują się przestrzenne stanowiska postoju dla Kamperów z dostępem do energii (bumper).

Camping dla naturystów

W naszym obiekcie mamy specjalnie wydzielony teren na pole campingowe dla naturystów. Można tu spędzić miło czas.

Sala Bankietowa

Na terenie Campingu Wyzwanie dysponujemy salą, którą można wynająć na uroczystości okolicznościowe takie jak: wesela, komunie, spotkania jubileuszowe. Posiadamy wszystko, co sprawi, że czas spędzony w naszym ośrodku będzie można uznać za udany.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/clients/client0/web24/web/wp-content/themes/kociewie24/template_parts/object_sections.php on line 10