Trasy łatwe Trasy średnie Trasy trudne Na weekend Po morzu Starogard z kajaka Szkolenia

Kajakiem po Starogardzie


Od dawna Starogardzianie wykorzystywali Wierzycę do aktywnego wypoczynku. Na wielu starych widokówkach widać pływające po rzece kajaki i łodzie. Postanowiliśmy wrócić do starej tradycji i umożliwić mieszkańcom podziwianie Starogardu z rzeki. Myślę, że będzie niewątpliwą atrakcją dla dzieci i dorosłych możliwość popływania po parku, jak rónież dopłynięcie do Młynów i obejrzenie ich z wody.

Chętnych już teraz serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy wypoczynku. Wystarczy się z nami skontaktować pod numerme 601 633 292. Wypożyczenie sprzętu jest BEZPŁATNE!!!. Sprawcie swoim dzieciom niespodziankę i zabierzcie na wycieczkę kajakiem po Starogardzie.

 Kajakiem do Starogardu


Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas z rodziną lub znajomymi, a masz dosyć spacerów czy jazdy na rowerze spróbuj wybrać się na krótki 2 godzinny spływ kajakiem z Kręgskiego Młyna do Starogardu. Trasa jest łatwa, bez przeszkód. Wiedzie rozlewiskiem Wierzycy, które utworzyło się po zbudowaniu małej elektrowni wodnej w Nowej Wsi, a następnie urokliwym odcinkiem przez piekełki do parku w Starogardzie. Po drodze można zrobić sobie przerwę na kąpiel, łapanie ryb czy też piknik. Zapewniamy transport oraz potrzebny do pływania sprzęt. Zawieziemy Państwa na miejsce, a przypłyniecie do Starogardu już sami. Wystarczy zadzwonić lub przysłać maila w celu ustalenia szczegółów. Możecie Państwo popłynąć w dowolny dzień, nie tylko w weekendy.

Koszt takiego spływu to 25 zł/ osoby.(Dokładny opis trasy WI05b znajdziecie Państwo tutaj)

 

 

 

 

 


Masz 4 godziny czasu? Zwiedziłeś rowerem całą okolicę Starogardu? Chcesz rodzinie lub znajomym sprawić miłą niespodzienkę?

 

ZAPRASZAMY na SPŁYW KAJAKOWY na trasie Kręgski Młyn - Starogard.